Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Обережно - телефонні шахраї!

2018-11-06

Як щойно повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, підприємців Олешківського району знову «турбують» податкові шахраї.

З такою інформацією до фіскальної служби області звернувся керівник крупної консалтингової фірми, яка надає послуги суб’єктам господарювання на території Херсонської області. Зокрема, на телефонні номери представників малого бізнесу, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Олешківського району, телефонує «представник» фіскальної служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з наполегливим проханням «пройти» київську перевірку. Для цього необхідно передзвонити та перерахувати відповідні грошові кошти на картковий рахунок.

 Тільки от жодних встановлених порушень податкового законодавства  у бізнесменів «податковий шахрай» назвати не зміг та й про реорганізацію фіскальної служби області нічого не чув. Бо матеріальні блага пройдисвіт просив від імені начальника Олешківського відділення Херсонської ОДПІ. Наразі ж на Херсонщині відбувається процес реорганізації фіскальної служби і Херсонської ОДПІ з таким відділенням вже не існує, та й відповідна посадова особа на цій посаді вже не працює.

Шановні бізнесмени Херсонщини! Будьте пильні та обережні! Представники фіскального відомства працюють лише в правовому полі, відповідно до вимог чинного податкового законодавства. У разі, якщо ви стали свідком шахрайських дій, повідомляйте за номерами телефонів: 0800501007 або 102.