Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

1 жовтня 2018 року - Граничний термін подання звіту про контрольовані операції

2018-10-01

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  нагадує, що наближається граничний термін подання звіту про контрольовані операції за 2017 рік.

Так, відповідно до п.п. 39.4.2 ст. 39 Податкового кодексу України  платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції,  зобов’язані   подавати до ДФС звіт про контрольовані операції до 01 жовтня року, що настає за звітним.

У звіті про контрольовані операції зазначається інформація про всі контрольовані операції, здійснені платником податків у звітному періоді.

Для цілей податкового контролю за трансфертним ціноутворенням звітним періодом є календарний рік.

Враховуючи, що останній день подання звіту про контрольовані операції за 2017 звітний рік (30.09.2018) припадає на вихідний день, платники податків мають подати такий звіт не пізніше 01.10.2018.

Звіт про контрольовані операції  подається  засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Форма звіту про контрольовані операції та порядок його складання затверджені наказом Міністерства фінансів України  №8 від 18.01.2016 «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції». 

http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/67316.html