Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З 2 липня 2018 року реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів змінилися

2018-07-20

Головне для сплати акцизного податку: код КОАТУ та рахунок територіального органу

З 2 липня 2018 року реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів змінилися.

Звертаємо увагу платників на необхідність заповнення у розрахункових документах  на сплату податків і зборів реквізитів нових бюджетних рахунків, що унеможливить виникнення податкового боргу через невірне зазначення реквізитів.

Зокрема, платникам  акцизного податку: в Деклараціях акцизного податку та платіжних документах на сплату податку необхідно зазначати код КОАТУУ та розрахунковий рахунок сільської та селищної ради, до якої за територіальною належністю відноситься населений пункт та на території якого здійснюється діяльність з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Окрім того, нагадуємо платникам акцизного податку м. Херсона, що органом місцевого самоврядування в м. Херсоні є міська рада. Отже, при заповненні Декларації акцизного податку та платіжних документів необхідно зазначати реквізити міської ради (а не районів м. Херсона).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків для платників Херсонської області розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб - сторінках органів Державної казначейської служби України та на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі «Бюджетні рахунки»  (http://kherson.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/).