Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Увага! Нові реквізити бюджетних рахунків (в тому числі для новоутворених об’єднаних територіальних громад)

2018-01-11

Головне управління ДФС у Херсонській області повідомляє: з 03.01.2018 відкрито бюджетні рахунки для зарахування надходжень по новоутворених об’єднаних територіальних громадах.

Реквізити бюджетних рахунків державного та місцевих бюджетів, відкритих органами Державної казначейської служби у Херсонській області для сплати податків, розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області в розділі «Бюджетні рахунки», або за посиланням  http://kherson.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Важливо: З метою попередження помилкової сплати податків на неналежні бюджетні рахунки слід звернути особливу увагу платників на те, що сплата податків та обов’язкових платежів має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДФС відповідно до адміністративно - територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків. Тобто, рахунки для зарахування надходжень відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад, по сільських (селищних) радах, які  увійшли до їх складу - рахунки  закриті.