Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Опитування щодо рівня якості надання послуг ЦОП «Разом - зробимо ще краще!»

2017-11-15

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

Головне управління ДФС у Херсонській області з метою забезпечення  якісними та своєчасними послугами через Центри обслуговування платників запрошує громадськість та суб’єктів господарювання регіону долучитися до опитування щодо оцінювання рівня якості надання послуг Центрами обслуговування платників «Разом - зробимо ще краще!».

Окрім надання оцінки щодо рівня якості послуг, платники податків мають можливість надати свої пропозиції або зауваження щодо удосконалення роботи ЦОП в нашій області.

Просимо надсилати анкету – опитування до Головного управління ДФС у Херсонській області до 15 грудня 2017 року на електронну пошту: ks.presscenter@sfs.gov.ua

Дякуємо за співпрацю!

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області офіційного веб-порталу ДФС та через регіональні ЗМІ.

Анкета